На жену и ребенка известного режиссера чуть не натравили бойцовских собак из-за украинского языка

Кінорежисер Тарас Ткаченко розповів про те, що вчора на його дружину та трьохлітнього сина мало не нацькували собак за українську мову.

Про це повідомляє онлайн-газета «ПолітАрена».

“Почну спочатку. Моя дружина Dasha Tkachenko родом з Луганщини. Все життя говорила російською, – пише Тарас Ткаченко на своїй сторінці в Facebook. – Коли народився наш Лука – свідомо перейшла на українську. Вчора вони гуляли у парку Національного авіаційного університету. Поруч з ними жінка вигулювала двох бійцівських псів без намордників. Почувши, що дружина звертається до сина українською, вона зайшлася піною, кричала, що ненавидить тих, хто понаїхав з Западенщини, а сама вона живе в Києві і все життя говорить російською. І погрожувала спустити собак, мовляв, двома хохлами менше буде…

Поліція довго не хотіла реєструвати заяву, посилаючись на те, що все ж таки не спустила і в них є набагато важливіші справи. Нарешті заяву таки зареєстрували, завдяки наполегливості моєї дружини.

До чого це все? До того, щоб ми не мали ілюзій. Якщо колись станеться так, що стихійно виникне Київська народна республіка, то милі дамочки з собачками будуть цькувати псами ваших україномовних дітей у центрі Києва. І ніхто не захистить. Побачимо, як діятиме поліція Солом’янського району”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.